Zdravotní sestra - domácí péče

MediClinic a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost GERIA, spol. s r.o., poskytuje svým klientům služby v oblasti domácí péče, rehabilitace, půjčování zdravotních kompenzačních pomůcek. Více informací naleznete na www.geria.cz.

GERIA, spol. s r.o. je dceřinou společností MediClinic.

V současné době hledáme na posílení týmu kandidáty/ky na pozici Všeobecná zdravotní sestra domácí péče.

Požadujeme

SZS, VZS, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry
Praxe u lůžka - výhodou, není podmínkou k jednání
Schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu klienta
Profesionální přístup k plnění úkolů, samostatnost a iniciativu
Potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti
Vstřícný přístup k pacientům/klientům - vysoká míra empatie
Samostatné plánování času - časová flexibilita
Orientace v Praze – alespoň částečná

Nabízíme

NADSTANDARDNÍ platové ohodnocení
Spolupráce formou HPP - doba neurčitá, v případě zájmu možná spolupráce zkrácených pracovních poměrů - formou DPP, DPČ

Poznámka

Nástup pokud možno ihned, nebo dle dohody

Pokud máte zájem o další informace, jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu!

Hana Janečková
East Building B
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4
Tel.: +420 733 679 623

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou