Obchodný zástupca v teréne (PP, RK, SN, DK, LM)

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znalosť terénu a lokality je výhodou
Aktívne vyhľadávanie kontaktov a stretávanie sa s potenciálnymi klientmi
Práca s databázou a jej rozširovanie
Vytváranie a budovanie obchodných vzťahov založených na dôvere
Vypracúvanie na mieru šitých ponúk
Vyjednávanie podmienok spolupráce vrátanie cenotvorby
Prezentovanie spoločnosti na akciách klienta, workshopoch, veľtrhoch
Pravidelné návštevy klientov a budovanie si dôvery
Záväzné a pravidelné porady zamerané na rast spoločnosti aj osobný rast
Pravidelné zúčastňovanie sa na školeniach mimo región
Schopnosť pracovať v sprievode nadriadeného
Pravidelné reportovanie a informovanie nadriadeného
Schopnosť zvládnuť vysoký objem zákaziek

Práca na hlavný pracovný pomer
Motivačný provízny systém – vyplácaný mesačne
Auto (aj na súkromné účely), notebook a mobilný telefón
Neobmedzená horná hranica provízií
Práca v dynamickej, modernej a stabilnej spoločnosti
Možnosť pracovať aj z domu
Komplexné zaškolenie
Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja

Ak máte vášeň pre obchod, milujete prácu s ľuďmi a radi sa zoznámite so zaujímavými ľuďmi v regióne, potom by toto zamestnanie mohlo byť pre Vás zaujímavé. Sme jedna z najväčších online marketingových spoločností s rýchlym rastom a veľkou flexibilitou na trhu. V Slovenskej republike pôsobíme už 26 rokov a náš najstarší produkt – Zlaté stránky – pozná úplne každý. Až 80 % produktov máme v online a pre firemných klientov zabezpečujeme kompletný online marketing aj firemnú identitu. Hľadáme ideálnych kandidátov, ktorí sa chcú učiť, získavať nové vedomosti v oblasti online a podieľať sa na našom rýchlom raste.

Uprednostňujeme vedomosti z oblasti marketingu či online marketingu, no nie sú nutnou podmienkou. Veľmi si vážime aj ľudí z iných odvetví a kandidáta, do ktorého sa rozhodneme investovať, radi vyškolíme.

Najlepší kandidáti sú motivovaní a vedia sa pochváliť výsledkami svojej práce. Hľadáme ľudí, ktorí čerpajú energiu z práce s ľuďmi, vytvárajú okolo seba pozitívnu atmosféru, sú optimistickí a chcú dosahovať ciele.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Najmenej trojročné skúsenosti s predajom alebo vynikajúce preukázateľné skúsenosti v konkurenčnom odvetví
Skúsenosti s rýchlym rastom spoločnosti
Silné verbálne komunikačné zručnosti a sociálne vnímanie
Sebadisciplína, organizovanosť a profesionálne vystupovanie
Dodržiavanie termínov stretnutí, schopnosť vcítiť sa do potrieb klienta
Výborné počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
Uprednostňujeme uchádzačov s ukončeným bakalárskym či magisterským štúdiom
Vodičský preukaz a dobré šoférske zručnosti
Zmysel pre detail a snaha ďalej sa rozvíjať
Skúsenosti s manažmentom času

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2763202  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou