Obchodný zástupca s nemeckým jazykom

Mechanical HR s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, okres Martin, okres Žilina, okres Myjava, okres Trenčín, okres Senica, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamo do našej agentúry hľadáme obchodného zástupcu pre nemecký trh.

Náplň práce:
* aktívne oslovovanie nových klientov
* doťahovanie obchodných projektov do úspešnej spolupráce
* prezentovanie služieb personálnej agentúry
* account manažment - aktívne budovanie vzťahu s klientmi
* spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Možnosť práce z domu
Motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Táto pozícia je priamo pre našu personálnu agentúru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

* skúsenosti s aktívnym obchodom, oslovovaním zákazníkov
* predchádzajúce skúsenosti s predajom služieb - výhodou
* dobré komunikatívne schopnosti
* aktívny tip

Spoločnosť Mechanical HR, s.r.o. patrí do skupiny spoločnosti MECHANICAL DESIGN, ktorá už od roku 1999 ponúka konštrukčné služby v oblasti návrhu a vývoja dielov a výrobných zariadení pre automobilový priemysel a všeobecné strojárenstvo.
Mechanical HR, s.r.o. bola založená ako reakcia na rozširujúci sa dopyt zákazníkov po technických špecialistoch, za účelom poskytovania komplexných personálnych a inžinierskych služieb v oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu. Zároveň spoločnosť poskytuje poradenstvo na podporu produktivity, efektivity a zvýšenia konkurencieschopnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2738973  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou