Účtovník/Účtovníčka

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného samostatného účtovníka s praxou, ktorý má skúsenosti z výrobnej korporátnej spoločnosti na pozícii Účtovník.
  • komplexné spracovanie účtovníctva ( majetok, vyúčtovanie zahraničných pracovných ciest,účtovanie bankových výpisov)
  • príprava DPH priznaní
  • komunikácia s tretími stranami a asistencia počas auditov
  • refakturácie
  • inventarizácia účtov

Ponúkame:
  • prácu pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle so silným zázemím na trhu
  • vzdelávanie a odborný rast

Svoje životopisy zasielaje v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • prax na pozícii Účtovník podmienkou
  • velkou výhodu je znalosť pracovať v SAPe
  • skúsenosti z výrobnej spoločnosti
  • zmysel pre detail a dodržiavanie termínov

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 2732262  Megjelentetés dátuma: 27.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou