Zoraďovač vstrekolisov

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, okres Trnava
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie parametrov vstrekolisov
  • spolupráca s nadriadenými v procese zlepšovania
  • zodpovednosť za udržiavanie efektívneho procesu vstrekovania plastov, za kvalitu výroby
  • výmena foriem a spúšťanie výroby
  • odstraňovanie kvalitatívnych a kvantitatívnych problémov procesu vstrekovania plastov

  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • príležitosť byť pri vzniku nového výrobného závodu
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti na pozícii Zoraďovač vstrekolisov podmienkou
  • Aktívny prístup k práci
  • Orientácia na výsledok
  • Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
  • Tímový hráč
  • Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 2727907  Megjelentetés dátuma: 16.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou