Digital Specialist

WAVEMAKER Slovakia s.r.o.

Miesto práce
CBC I, Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do MEC Slovakia hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v oblasti online marketingu. Budete plánovať a spravovať digitálne kampane pre niektorých z najsilnejších reklamných zadávateľov na trhu, ktorí sú našimi klientmi. Okrem práce s kampaňami - od stratégie, cez detailné plánovanie, nasadenie a sledovanie, až po zhodnotenie - vás čakajú aj skvelí ľudia a atmosféra.

- Každý deň nové výzvy. Zabudnite na rutinu.
- Medzinárodní klienti, ktorí sú pripravení realizovať Vaše odvážne nápady.
- Skvelí ľudia, od ktorých sa môžete veľa naučiť a kedykoľvek vybehnúť do mesta.
- Firemný smartfón.
- Lekárska starostlivosť
- Fitko a iné športové možnosti.
- Angličtina.
- Večierky, party, chaty a lyžovačky.
- Prístup k super-mozgom na online a digital marketingu z iných krajín, s ktorými budete môcť konfrontovať svoje názory a nápady.

A samozrejme atmosféra, o ktorú sa postarajú tí najlepší ľudia.

Tešíme sa na Vaše CV a zopár slov o tom, čím Vás tento job oslovil!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- K číslam máte minimálne taký dobrý vzťah ako k svojmu obľúbenému seriálu. Pivot, Lookup alebo Concatenate sú tvoje obľúbené funkcie v Exceli :-).
- Viete interpretovať dáta na praktické insighty, ktoré nám jasne povedia, kde sa môžeme zlepšiť a ako to môžeme dosiahnuť čo najskôr.
- Máte cit pre hľadanie praktických riešení. Dokážete pochopiť potreby klienta a meniť ich na jasné ciele.
- Každé zadanie je pre Vás zároveň experiment aj hra. Za všetkým hľadáte dôvody.
- Vždy hľadáte miesta na zlepšenie. Nestojíte na mieste, ale aktívne sa vzdelávate a študujete novinky z prostredia online marketingu.

Medzinárodná mediálna agentúra WAVEMAKER Slovakia s.r.o. je vlastnená najväčším komunikačným holdingom na svete, spoločnosťou WPP. Agentúra WAVEMAKER je skutočným nadšencom pre komunikačné plánovanie a dobré mediálne stratégie, pre efektívnu aktiváciu spotrebiteľov, a vôbec pre digitálne aj nedigitálne média. WAVEMAKER patrí medzi najväčšie digitálne a mediálne agentúry na Slovensku, a to vďaka svojim klientom, ku ktorým patria známe nadnárodné a významné lokálne spoločnosti.

wavemaker.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3157605  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou