Telefonický predajca / Zákaznícka linka

MDI.SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda plus odmeny podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnych ľudí na aktívny predaj telekomunikačných produktov a služieb, do TPP

Ak si komunikatívny/-a a baví ťa telefonovanie si pre nás ten správny človek!
- telefonická komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi - spotrebiteľmi - predaj telekomunikačných produktov a služieb
- telefonická komunikácia so zástupcami firiem - predaj / ponuka služieb a produktov pre firmy
- telefonický prieskum - realizácia dotazníkových prieskumov so spotrebiteľmi a zástupcami firiem
- vedenie rozhovoru, záznam a aktualizácia informácií v databáze, zisťovanie informácií, argumentácia, prezentácia, spracovanie objednávok

- zázemie stabilnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- priateľský kolektív
- získanie pracovných skúseností v oblasti telekomunikácií, predaja, online obchodu
- profesionálne školenie
- dohľad nad operátorom a navigovanie na adekvátnu argumentáciu
- preferujeme trvalý pracovný pomer
- profesionálny prístup
- základná mzda a dodatočné odmeny podľa výkonu pri splnení plánu, gastrolístky, rast základnej mzdy 2x ročne

termín nástupu ASAP, osobné pohovory s vybranými uchádzačmi priebežne, možnosť práce v callcentre v Prešove alebo v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- výborné predajné zručnosti
- samostatnosť, disciplína
- flexibilná a pozitívna osobnosť
- dobrá odolnosť voči stresu
- spoľahlivosť – denne podávať 100% výkon

Spoločnosť MDI.SK, s.r.o. sa venuje podpore predaja. Našou doménou je priama komunikácia a online riešenia.

Prevádzkujeme kontaktné centrum v Bratislave, Prešove a Vranove nad Topľou. Pridajte sa k nám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2409691  Megjelentetés dátuma: 10.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda plus odmeny podľa plnenia plánu