Hraň-Novosad-Z.Branč-Kožuchov-Trebišov-Vojčice-Hriadky-Sečovce-Dargov-Košice a späť doprava zdarma!!! TPP - operátor/ka šitia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
McROY, Mlynská 27, Košice, Košický kraj, okres Trebišov
Mzdové podmienky (brutto)
520/640

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šitie autopoťahov

- prax NIE JE PODMIENKOU - ZAŠKOLÍME Vás!!!
- vyhotovovanie poťahov a čalúnení do automobilov z prírodných a umelých tkanín,
- zošívanie, našívanie, všívanie a lemovanie dielov a komponentov z látky, kože alebo PVC.,
- práca na zmeny,
- práca v stoji

- príplatky za zmennosť,
- odmeny za dochádzku, výkon a zručnosť,
- zamestnanecké benefity,
- možnosť bezplatného ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Pohovory v Trebišove každý pondelok!!!

V prípade záujmu zašlite životopis alebo volajte na t.č. 0910872956

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Významný klient v oblasti výroby automobilových poťahov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

textílna výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- samostatnosť,
- dobrý zdravotný stav - práca v stoji,
- ochota pracovať na zmeny - dvojzmenná prevádzka,
- ochota pracovať na zlepšovaní svojho výkonu, práca na viacerých operáciách

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2823813  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520/640