Operátor/ka výroby - Trnava - Práca s ubytovaním!

Manuvia, a. s.

Trnava, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Trnava, okres Levice, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
664 - 884 EUR/mesiac, + mesačné BONUSY a 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba automobilov
Práca na výrobnej linke vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
Vykonávanie drobných údržbových prác v rámci svojej zodpovednosti
Čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska

Atraktívne finančné ohodnotenie
13. plat
Odmena za nápady
Ubytovanie prvý mesiac Zdarma (následne príplatok 60-90Eur zo strany zamestnanca)
Stravné formou gastrolístkov, možnosť stravovania v závodnej jedálni Celoročný pitný režim, teplá strava
Možnosť kariérneho rastu

Záujemcov spĺňajúcich požiadavky bude kontaktovať náš náborový pracovník a dohodne pohovor čo najbližšie k Vášmu bydlisku.

Po jeho úspešnom absolvovaní VÝBEROVÝ PROCES U KLIENTA:
1. DEŇ
Prezentácia
Testovanie
Zážitkové cvičenia
Exkurzia vo výrobe
Osobný pohovor

2. DEŇ
Lekárska prehliadka
Možný nástup

3. DEŇ
Nástup

Prvých 5 - 7 dní od nástupu prechádzate školením. Následne sa stávate plnohodnotnou súčasťou výrobného procesu.

Tešíme sa na vás

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

ISTOTY, STABILITA, EFEKTÍVNOSŤ

Naším klientom je jeden z najväčších a najstabilnejších závodov vyrábajúci osobné a úžitkové vozidlá na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vek od 18 rokov
Manuálna zručnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilnosť
Ochota pracovať na zmeny - 3 zmenná prevádzka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2819651  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 664 - 884 EUR/mesiac, + mesačné BONUSY a 13. plat