Projektový manažér IT projektov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prestížnu IT spoločnosť hľadáme Projektového manažéra IT projektov s min. 3 ročnou praxou.
- riadenie projektov v oblasti vývoja alebo integrácii SW a v oblasti technologickej IKT infraštruktúry
- zodpovednosť za všetky fázy projektu - príprava, plán, realizácia, ukončovanie
- zodpovednosť za alokáciu zdrojov, dodržiavanie a sledovanie rozpočtu
- change manažment
- risk manažment
- eskalačný manažment
- pravidelný reporting
- odovzdanie projektu do fázy podpory

- kolektív expertov
- zaujímavé projekty
- atraktívna mzda
- ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť PM nástrojov
- skúsenosť s riadením ľudí a subdodávateľov
- zodpovednosť, precíznosť
- analytické myslenie
- zákaznícka orientácia

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov