Personálny konzultant / Job Specialist

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Staré mesto, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnými úlohami bude:

• Realizovanie určených projektov v rámci dočasného prideľovania zamestnancov
• Zodpovednosť za starostlivosť o externých zamestnancov
• Vyhľadávanie a výber zamestnancov v súlade s internými smernicami
• Príprava pracovno-právnej dokumentácie externých zamestnancov v zmysle platnej legislatívy Zákonníka práce
• Realizácia konzultačných hodín u klientov
• Komunikácia s klientom na realizačnej úrovni
• Príprava podkladov na mzdy a fakturáciu v rámci pridelených projektov
• Objednávanie a distribúcia stravných lístkov pre pridelené projekty

• Mesačná mzda doplnená o motivujúce kvartálne variabilné zložky
• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Príjemný mladý pracovný kolektív

V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadefinované v pracovnej ponuke. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme zamestnanca, ktorý bude novým členom McROY tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• prax v oblasti personalistiky min. 1 rok podmienkou
• výborné komunikačné zručnosti
• samostatnosť
• systematickosť a organizovanosť
• orientácia na výsledky
• pozitívne myslenie
• prax v personálnej agentúre výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2803309  Megjelentetés dátuma: 16.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore