Krompachy TPP Železničiar-rušňovodič vo vlečke

Manuvia, a. s.

Krompachy, Košický kraj, okres Levoča, okres Gelnica, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovať prevádzkovú spôsobilosť vlečky,
- kontrolovať celkový stav lokomotívy a prípravu HDV na technickú prehliadku,
- dozerať na dodržiavanie bezpečnostných predpisov,
- prevádzať vzájomnú odovzdávku a posun. domácich vozňov v správe železníc,
- riadiť posun v zmysle platných žel. predpisov
- spolupracovať pri učení dopravnej cesty a posunu pri zostavovaní vozňov pre technológiu výroby, došlých a expedovaných vozňov,
- prevádzať pravidelnú kontrolu zabezpeč. techniky a zariadení nachádzajúcich sa v správe vlečky,
- kontrolovať technický stav žel. zvršku, vlečky firmy a drobné chyby podľa možnosti odstraňovať,
- kontrolovať stav pracovných strojov, lokomotívy a motorových vozíkov,
- prevádzať váženie došlých a expedovaných vozňových zásielok, váženie domácich vozňov na koľajovej váhe s úradnou platnosťou váženia a výsledky správne zapisovať do vážnej knihy,
- plombovanie žel. vozňov, určených na expedíciu,

* Možnosť odborného rastu,
* sociálne benefity,
* motivujúce mzdové ohodnotenie,
2 zmenná prevádzka vrátane SOBOTY a NEDELE

Informácie o výberovom konaní

2 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť stavia na dlhodobých tradíciách v regióne Spiša, ktorý sa vyznačuje dlhodobou hutníckou tradíciou.
Je výrobcom medi technickej čistoty, ktorú získava z odpadových surovín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- oboznámenie sa s politikou a cieľmi kvality,
- znalosť zákona č. 513/2009 Z.z. o dráhach,
- znalosť zákona č. 514/2009 Z.z. o doprave na dráhach
- OS 21-A4 vodič ŽKV/ rušňovodič vlečky s oprávnením vykonávať posun na koľajach alebo OS 511 rušňovodič-vedúci posunu vo vlečke
- zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu "1"
- psychologická spôsobilosť
- spôsobilosť BOZP-BPR koľajové vozidlá
- získaná spôsobilosť zo železničných zložiek ZC Cargo, ZSSK, ŽSR
- VZV výhodou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2756068  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016