Inžinier údržby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Ilava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánuje a riadi preventívnu údržbu a opravy v spolupráci s výrobou
• navrhuje a realizuje optimálne riešenia (technické zabezpečenie, náklady, časový prehľad)
• je kontaktnou osobou pre dodávateľov stojov, zariadení
• definuje technické požiadavky a spolupracuje s nákupcom pri nákupe a zabezpečení náhradných dielov pre stroje a zariadenia
• je kľúčovým užívateľom systému preventívnej údržby
• pracovná spôsobilosť podľa vyhl. 508/2009 § 22 alebo §23
• znalosti z PLC systému Mitsubishi výhodou

Kvartálne odmeny
Podľa výsledkov spoločnosti 13. plat
Preplatenie nadčasov
Príspevok na letnú dovolenku
Príspevky na DDS
Finančný príspevok pre mimo regionálneho kandidáta v závislosti od vzdialenosti bydliska k miestu výkonu práce
Poskytovanie relaxačných a zdravotných poukážok
Príspevok na kurz Aj
Príspevky pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, úmrtí najbližšieho rodinného príslušníka,
Preplácanie voľnočasových aktivít zamestnanca (do určitej výšky podľa odpracovaných rokov)
Školenia v súvislosti s prácou hradené firmou
Teambuildingy
Vzdelávanie zamestnancov.
Pružný pracovný čas.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výrobca plastov pre elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ (prípadne SŠ) technické vzdelanie, prednostne v odbore priemyselná automatizácia alebo v príbuznom odbore (v prípade absolventa len VŠ)
• znalosť riadiacich systémov PLC – výhodou
• pracovná spôsobilosť podľa vyhl. 508/2009 § 22 alebo §23, znalosť čítania výkresovej dokumentácie - nutnosť
• analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti
• Anglický jazyk –mierne pokročilý
• Absolventi VŠ len s elektrotechnickým zameraním. Diplomová alebo bakalárska práca v oblasti priemyselnej automatizácie výhodou.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2590419  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016