Projektový inžinier

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Prievidza, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za technologický a produktový rozvoj firmy s ohľadom na požadovanú kvalitu, náklady a termíny realizácie
• riadenie procesu vývoja nových produktov (predsériová výroba)
• komunikácia s klientom a koordinácia projektového tímu
• systematické vylepšovanie existujúcich produktov (finančný aspekt, technický aspekt)
• vypracovanie a prezentácia konceptov vývoja (interné aj externé okolie firmy)
• koordinácia procesu získavania patentov
• zastupovanie spoločnosti v procese jednania u zákazníkov a dodávateľov

V rámci adaptačného procesu absolvujete dôkladné zaškolenie v Nemecku (3 mes. až 1 rok).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax z oblasti automotive - ISO TS 16949

Plynulé ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2590373  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou