Business Intelligence (BI) konzultant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Praha
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie DWH riešení na základe MS technol.,
- OLAP cubes, SQL Server Integration Services, SQL Reporting Services,
- príležitosť rozvíjať znalosti a skúsenosti s najmodernejšími technol. - Power BI and MS SSAS Tabular,
- komunikácia s používateľmi, návrh a príprava reportov
- návrh dátovej štruktúry a vedenie potrebnej dokumentácie
- zabezpečovanie dátovej kvality
- príprava business prezentácií a údajov na prezentačné reporty
- ad-hoc reporting

- práca pre renomovanú spoločnosť,
- práca na náročných projektoch pre medzinárodných klientov,
- možnbosť pracovať s "cutting edge" testovacími platformami a s virtual. a cloudovými nástrojmi,
- príjemné priestory v centre Prahy,
- vzdelávanie, ceftifikácie a jazykové kurzy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Švajčiarska spoločnosť - Business process solutions - Business intelligence, Enterprise information management, SOA middleware solutions, Custom development solutions, Security solutions, User productivity solutions, Application life-cycle management

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 2 ročné skúsenosti s navrhovaním DWH riešení na základe MS BI,
- anglický jazyk – pokročilá úroveň,
- veľmi dobrá znalosť MS SQL Server Database Engine,
- dobrá znalosť aspoň jednej technológie - SSIS, SSRS a SSAS,
- MS .NET framework, XML, SharePoint Server - výhodou.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2565856  Megjelentetés dátuma: 4.5.2017