Specialista/analytik skladového hospodářství (junior)

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Sledování a analýza celého cyklu naskladnění tovarů
*Monitoring zásob a dostupnosti zboží
*Návrhy na zlepšování procesů, spolupráce se skladem, pobočkami atd.
*Zpracovávání dat v ERP systémů/ Excelu
*Příprava reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Možnost začít kariéru ve stabilní obchodní společnosti
*Fixní a bonusová část platu
*Balíček benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Stabilní nadnárodní společnost v oblasti automobilového průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
Analytické myšlení, zájem o oblast logistiky
Velmi dobrá znalost práce s Excelem a daty
*Orientace na výsledek, cílevědomost
*Znalost prostředí skladu velkou výhodou
*ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2747435  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016