Výrobný manažér vo výrobe čiapok a klobúkov

MAYSER Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Lipany, Rožňava, Košický kraj, okres Sabinov, okres Rožňava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s dlhodobou perspektívou práce na pozíciu "Výrobný manažér", ktorého náplňou práce bude:

- zodpovednosť za plynulý priebeh výrobného procesu
- zodpovednosť za správne a včasné prideľovanie pracovných úloh jednotlivým podriadeným zamestnancom v súlade s výrobným plánom, technologickým postupom i kapacitou strojov
- organizácia výrobného procesu v zmysle krátkodobého i dlhodobého plánovania
- zodpovednosť za dodržiavanie interných štandardov kvality výrobkov
- zodpovednosť za efektívne využívanie zdrojov naprieč celou výrobou
- neustále zlepšovanie výrobného procesu a zvyšovanie efektivity výroby, znižovanie prestojov, minimalizácia chybovosti, návrhy na zmenu technologických postupov
- nastavenie a dosahovanie ukazovateľov výroby (KPI)
- zastrešenie oddelenia údržby a koordinácia prác tohto oddelenia v zmysle dosahovania bezproblémového chodu výroby
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, predovšetkým s oddelením nákupu, skladu a kvality
- vedenie tímu pracovníkov výroby, ich motivácia, hodnotenie podriadených
- reporting konateľke spoločnosti

- možnosť ďalšieho vzdelávania
- možnosť osobného rastu a rozvoja
- práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program
- dlhodobá perspektíva

Pracovná pozícia bude mať miesto výkonu práce - Lipany a Rožňava. V rámci pracovného týždňa je predpoklad, že výrobný manažér bude 2 dni v Lipanoch a 3 dni v Rožňave.

Na pohovor budú pozvaní len kandidáti spĺňajúci všetky kritériá.
Záujemcov prosíme zasielať spolu so životopisom aj motivačný list.

Týmto dávate spoločnosti Mayser Rožňava spol. s.r.o. súhlas na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov uvedených v životopise na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie v databáze uchádzačov o prijatie do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

textil

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- výhodou je skúsenosť a prax vo firme pôsobiacej v oblasti odevníctva, textilu
- predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu vo výrobe a s plánovaním výroby
- výhodou je niekoľkoročná prax na pozíciách ako technológ, produktový manažér, resp. výrobný manažér
- dobré organizačné a riadiace schopnosti
- proaktívny a samostatný prístup
- zodpovednosť
- strategické myslenie
- schopnosť hľadania a navrhovania riešení
- vysoký stupeň flexibility
- schopnosť zvládania záťažových situácií
- znalosť anglického jazyka - výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou pre textilný a automobilový priemysel.
• 223 ročná tradícia v Nemecku - Lindenberg / Ulm
• 21 rokov na Slovensku v Rožňave
• prevádzka Lipany od roku 2014

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2314532  Megjelentetés dátuma: 27.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou