Vedúca predajne v predajni Mayoral Kids v Shopping Palace

Mayoral Kids

Miesto práce
Cesta na Senec 2/A, 821 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vedúca predajne by ste mali na starosti - chod predajne, asistenciu pri predaji, poradenstvo pri predaji, zodpovednosť za hotovosť, zodpovednosť za inventúru - týždennú aj mesačnú. Komunikáciu s klientmi cez email a telefón. Udržiavanie predajne v čistote a v poriadku.

Stravné lístky, zaplatené nadčasy, zľavy pri zamestnaneckých nákupoch tovaru z predajne.

Životopisy aj s fotografiou zasielajte mailom na adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

3

Komunikatívna, proaktívna, ústretová a profesionálne vystupovanie.

MAYORAL Kids - obchody s detskou španielskou módou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2769330  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou