Obchodný zástupca HoReCa

MATTONI - KMV, a. s.

Místo práce
Banskobystrický kraj, Nitranský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme šikovného obchodného zástupcu! Takého ktorý chce, vie, alebo takého, ktorý nás presvedčí, že veľmi chce vedieť. Osobnosť, ktorá vie urobiť vietor v HoReCa prevádzkach svojim nasadením, znalosťami, dávkou samostatnosti a tvorivosti. Hľadáme obchodného zástupcu, ktorý chce bojovať za spoločný cieľ, no zároveň prinesie kúsok svojej jedinečnosti.

Zvyšujeme kvalitu a kultúru pitia vo svete. Sme jednotka na trhu v kategórii minerálnych a pramenitých vôd v strednej Európe. Staráme sa o zdravý pitný režim našich zákazníkov a umožňujeme im výber zo širokého sortimentu výrobkov. Naše značky Mattoni, Magnesia, Aquila, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia tak, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetky nároky spotrebiteľa.

Ako česká spoločnosť využívame výhodu rýchleho lokálneho rozhodovania, pravidelne sme ohodnotení svetovo prestížnymi titulmi za dizajn našich výrobkov. Sme tu s Vami už vyše 140 rokov. Sme Karlovarské minerálne vody.

Práve rozširujeme náš obchodný tím o nového kolegu /kolegyňu na pozíciu Obchodného zástupcu pre HoReCa, ktorý bude mať dôležitú úlohu: postarať sa o dostupnosť všetkých našich výrobkov pre spotrebiteľov v HoReCa prevádzkach.

Region: Nitriansky a Banskobystrický kraj

Ste to Vy?

• Radi súťažíte a baví vás byť prvý a najlepší
• Kvalita a precíznosť odvedenej práce je za vami vždy vidieť
• Nemáte problém hovoriť s ľuďmi s ľahkosťou, ale profesionálne, neformálne a zároveň obchodne
• Ste alebo chcete byť expertom v gastronómii v regióne
• Viete vniesť kúsok vlastnej kreativity do každej svojej aktivity

Aké úlohy Vás čakajú?

• Aktívne vyhľadávať nových zákazníkov
• Rozvíjať existujúcich zákazníkov tým, že budete ponúkať naše produkty a novinky, promočné a letákové akcie a budete u týchto zákazníkov rozširovať naše portfólio
• Zaznamenávať svoje úspechy a monitorovať činnosť konkurencie v pravidelných reportoch svojmu priamemu nadriadenému

Čo budete potrebovať?

• Vodičský preukaz sk. B
• Pracovnú skúsenosť na pozícii Obchodného zástupcu z oblasti FMCG (nápoje / potraviny) výhodou
• Dobrú fyzickú kondíciu
• Užívateľskú znalosť programov MS Excel, Word, PowerPoint
• Bydlisko v uvedenom regióne

Pre výkon dobre odvedenej práce Vám ponúkame

• Firemný automobil, ktorý v rámci benefitov môžete využiť aj na súkromné účely
• Služobný telefón, tablet, notebook, tlačiareň
• Nové skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti s kvalitným portfóliom produktov
• Priateľskú atmosféru v teame
• Vzdelávacie a rozvojové aktivity
• Motivujúce finančné ohodnotenie

Zaujali sme Vás? Kliknite na tlačidlo "Odpovedať".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti