Projektový manažér - priemyselná automatizácia

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a rozvíjajte spolu s nami tradíciu strojárenskej výroby s aplikovaním najmodernejších trendov!
Náplňou práce projektového manažéra je :

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie projektov
- Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
- Kontrolovanie kvality vykonaných prác a stavu zákazky
- Vedenie rokovaní s obchodnými partnermi
- Vypracovávanie reportov

Okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame aj:

- zaujímavú prácu vo výbornom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
+ PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA

+ BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM :
- usporadúvanie zájazdov, rekreácií
- organizovanie firemných a športových podujatí

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis s aktuálnou fotografiou tváre na emailovú adresu : [email protected]
Spoločnosť Výskumno-vývojové centrum AUTOMOTIVE je jednou z najmladších spoločností skupiny MATADOR Group. Pridajte sa aj vy do mladého a dynamického tímu.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.
Ďakujeme za životopisy všetkých uchádzačov, ale kontaktovaní budú len tí, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysoké pracovné nasadenie
- dynamická, flexibilná, samostatná a komunikatívna osobnosť
- znalosť nemeckého prípadne anglického jazyka je podmienkou
- ochota učiť sa a aj cestovať
- vedomosti z oblasti priemyselnej automatizácie a projektového riadenia sú výhodou
- predošlá prax s riadením projektov v strojárenskom priemysle je výhodou ale nie podmienkou
- výhodou je tiež prehľad na trhu SR, ČR a EU

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2754670  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou - motivujúce platové ohodnotenie