Strojný údržbár - trvalý pracovný pomer, SZČO - Nástupný bonus 500€

MATADOR GROUP

Miesto práce
Staničná 1045, Vráble, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba strojov a technologických liniek
Vykonáva celý rad údržbárskych úkonov – strojná údržba, zváranie, dielenské práce, Sťahovanie a premiestňovanie strojných zariadení a ich zabudovanie.
Obsluha filtračného zariadenia a ultrazvukovej čističky
Obsluha regulátora plynu pre kúrenie
Obsluha teplovodných kotolní a staníc na prípravu TUV
Obsluha vykurovacích telies na plyn s priamym ohrevom /infražiariče/ a teplovodných agregátov
Obsluha čerpadiel napájacích, dávkovacích
Obsluha úpravne vody
Obsluha chladiacich okruhov
Obsluha kompresorovej stanice

nástupný bonus do výšky 500€
bohatý sociálny program a benefity- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách

Miesto výkonu práce: Matador Automotive Vráble, Staničná 1045, Vráble 95212. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné strojárske, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nevyhnutná požiadavka - platný preukaz VZV
platný zváračský preukaz CO2
znalosť čítania výkresovej dokumentácie

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2041808  Megjelentetés dátuma: 18.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou