PLC programátor, Elektronik strojov a zariadení

MARTO, s.r.o.

Miesto práce
Letecká 37, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

programovanie PLC pre zariadenia, stroje, linky
čítanie a vytváranie výkresovej dokumentácie v programe,
znalosť problematiky fungovania zariadenia, stroja, linky
občasné pracovné cesty do zahraničia

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj životopis.
Pre množstvo uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť MARTO s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1999. Sme firma orientovaná na kompletnú realizáciu projektov v oblasti priemyselnej automatizácie, dopravníkovej a manipulačnej techniky, robotiky ako aj konštruovania jednoúčelových strojov a zariadení. Realizácia jednotlivých projektov prebieha od počiatočného návrhu zariadenia, vyhotovenia projektovej dokumentácie, cez výrobu jednotlivých dielov, až po konečnú montáž a spustenie zariadenia u zákazníka podľa jeho špecifických požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2103219  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou