Content manager pre Internet

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za obsah stránky markiza.sk
Spolupráca s on-line redaktormi
Vedenie obchodných rokovaní s partnermi (dodávatelia kontentových služieb, tlačové agentúry, PR oddelení spoločností)
Komunikácia so CME a s vedením Centra spravodajstva a publicistiky

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Aktívne využívanie anglického jazyka
Príjemné pracovné prostredie
Vzdelávanie a personálny rozvoj
Možnosť využitia fitness centra, masáží a sauny v areáli za zvýhodnených podmienok
Vstup do zmluvného fitness centra zdarma
Zdravotná starostlivosť v zmluvnom zariadení a iné
Akciový mobilný telefón + 1 tel.číslo za tarify MS

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a v anglickom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície po dobu 6 mesiacov v súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax v oblasti Internet je žiadaná - internetový redaktor, vedúci vysielania on-line denníka a pod.
Marketingové skúsenosti
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Skúsenosti s vedením tímu
Kreativita, samostatnosť, spoľahlivosť
Výborná znalosť anglického jazyka

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 557537  Megjelentetés dátuma: 13.5.2008  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou