Moderátor/ka, Redaktor/ka Rádia Košice

Rádio Košice

Miesto práce
Floriánska 17, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava reportáží a príspevkov do vysielania Rádia Košice a pre Tv Košice
- Spracovanie vlastných tém na dennej báze
- Moderovanie, príprava vysielania a kreatívna činnosť
- Redaktorská činnosť
- Príprava a následne čítanie správ, príspevkov do vysielania
- Strih a editovanie nahrávok pre vysielanie
- Redaktorská činnosť aj v písomnej forme - vyžadujeme perfektnú gramatiku a štylistiku.
- Spracovanie domácich i zahraničných tém

Najpočúvanejšie regionálne rádio na Slovensku - Rádio Košice, ponúka stabilnú pozíciu v dobre fungujúcej firme, ktorá informačne pokrýva celý východ. Okrem klasicky zabehnutého systému otvárame aj priestor učiť sa pri novovznikajúcich projektoch, rovnako rôznych podujatiach. Prioritou Rádia Košice je byť aj naďalej informačnou jednotkou na východe.

Nenechajte svoje mediálne skúsenosti doma, ak chcete ostať na východe, pošlite nám svoj životopis na [email protected] čím skôr. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máte mikrofonický hlas, prirodzený talent, skúsenosti z oblasti žurnalistiky a chuť učiť sa nové veci, prihláste sa. Hľadáme kreatívnych ľudí so všeobecným prehľadom, skúsenosťami, pozitívnym vzťahom k médiám a východnemu Slovensku.

Rádio Košice je najpočúvnejším regionálnym rádiom na Slovensku. Spolu s redakciami Košice Online a TV Košice sa zameriava na informácie primárne z východného Slovenska, no značnú pozornosť venuje aj regiónom, v ktorých má frekvencie (Liptov, Bratislava). Dôležitú úlohu zohrávajú aj celospoločenské témy a autorské príspevky. Seriózne spravodajstvo dopĺňa pohodové vysielanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2737068  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou