Čašník/čka - Barman/ka

Renáta Foťková

Miesto práce
M.R.Štefánika 24, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600-900 podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníkov, komunikácia so zákazníkom
- práca s registračnou pokladnicou
- profesionálny prístup k zákazníkom
- práca za barom, príprava nápojov
- prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie
- udržiavanie poriadku, čistoty za barom (dohliadanie na čistotu v celej prevádzke), dodržiavanie zásad HACCP
- plnenie úloh od nadriadených
- vypracovávanie denných uzávierok
- sledovanie správnych skladových zásob v barovej časti

- práca na krátky a dlhý týždeň
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- zaškolenie na prácu za barom
- možnosť spoznať zaujímavých ľudí
- profesionálny a ľudský prístup

V prípade záujmu pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na email: [email protected].
V prípade akýchkoľvek iných otázok nás kontaktujte emailom alebo na t.č.: 0904 987 519. Na nástupe sa dá dohodnúť aj od septembra. Hľadáme obsluhu na TPP ako aj brigádnikov, preto poprosíme špecifikovať či máte záujem o TPP alebo brigádu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- lojálnosť
- empatia
- ľudskosť
- chuť pracovať
- flexibilita
- ochota pomáhať
- nehľadať výhovorky, ale spôsob ako to urobiť
- vykonať nariadenie od vedúceho
- ústretovosť
- pozitívne myslenie

Sme realitná kancelária ktorá sa na nič nehrá. Snažíme sa mať ľudský prístup, chápať potreby klientov a pracujeme na odporúčania. Nehráme sa na najlepších na trhu, to musia posúdiť klienti či sú spokojný s tým čo im dávame alebo nie.
Snažíme sa ku každému prípadu pristupovať veľmi citlivo, ku každému zvolíme spôsob predaja a snažíme sa ukázať klientom, že realitné kancelárie nie sú také zlé ako počuli od kamarátov. Snažíme sa zmeniť mienku na realitný trh. Toto je aj našou podstatou a filozofiou.
ID: 3154693  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600-900 podľa výkonu