Jedinečná práce ve výrobě, ubytování, výdělek až 28 000Kč (Montážník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kvasiny, Královéhradecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 30.000Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na moderní výrobní lince, práce v lakovně
- montáž
- práce ve směnném režimu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- REÁLNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK AŽ 28 000 KČ!
- možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+1700 Kč / měsíc)
- práci na hlavní pracovní poměr – smlouva na 1 rok
- dovolená 25 dní
- možnost přestupu pod kmen Škoda Auto (po 12. měsících)
- náborový příspěvek 3000 Kč
- příplatek za vícesměnný režim 3300 Kč / měsíc od 1.1.2017
- příplatek za takt 550 Kč / měsíc
-příplatek za odpolední a noční směnu 1500 Kč / měsíc
- stravenka za odpracovanou směnu
- osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)
- relokační příspěvek až do výše 1500 Kč / měsíc
- zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování 1500 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Největší český výrobce automobilů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2738832  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: až 30.000Kč/měsíc