Nabíráme! Zkušený operátor výroby - Opava - až 28 000 Kč/měsíc

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
09.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stabilní práci na HPP u výjimečného zaměstnavatele, špičku ve svém oboru v Opavě !!!

Práce v Opavě, či dojezd do Opavy Vás nedělá problém? Máte zkušenosti jako operátor výroby a sám jste dohlížel také na údržbu výrobních strojů?

Náplň práce:
- obsluha, dohled nad správnou funkčností výrobních zařízení (identifikace poruch), údržba výrobních zařízení dle stanovených postupů (autokontrola, čištění, preventivní údržba...)
- zodpovědnost za požadovanou kvalitu a plnění plánu výroby na svém pracovišti
- přebírání a předávání informací o výrobě, komunikace a spolupráce s kolegy

Požadujeme
- SOU/SŠ vzdělání (výhodou potravinářského/technického směru)
- PODMÍNKOU PRAXE VE VÝROBNÍM ZÁVODĚ + ZKUŠENOSTI S ÚDRŽBOU A OPRAVAMI
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost, aktivní přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, chuť se dále vzdělávat

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy (NÁSTUPNÍ MZDA 20 - 24 000 Kč + další příplatky)
- týden dovolené navíc (tedy 25 dní dovolené)
- zázemí moderního závodu (nové technologie, čisté a příjemné pracovní prostředí)
- možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech
- práci ve směnném provozu
- balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, dotované obědy, příspěvky na živ./penz. pojištění , přidělované výrobky zaměstnavatele za zlomkovou cenu, zaměstnanecké akce a další)
- Lokalita: Opava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

V České republice se ManpowerGroup každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 11.500 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. V roce 2013, díky své sítí 25 poboček, ManpowerGroup našel pro 1.200 klientů 19.000 nových zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

výroba, údržba

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s údržbou výrobních strojů
- praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2712187  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 28000