Project Management Office in IBM

ManpowerGroup Slovensko s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
up to agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

We are looking for a new member to Delivery Centre located in Apollo BC, Bratislava.
The main job responsibility will be ownership of travel reimbursement process.

Scope of work:
- checking of handed-in travel reimbursements;
- communication with traveling colleagues & finance department regarding needed corrections, missing documents;
- travel process advisory;
- SPOC for traveling employees, finance department;
- ensuring fast processing of reimbursements for travelers to obtain payments for their travels;

• start up trainings
• possibility to choose from 3000 e-learning courses
• international environment
• sick leave compensation
• 3 self-recovery days per year (paid days off)
• 3 extra vacation days
• laptop
• luncheon vouchers 3.50 EUR (employee’s contribution 0,98 EUR)
• personal diners card

If you are interested in this job, send us your CV in English language through this advertisment. Please, add to the email or your CV following text (an approval that we can process your personal data):
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Please note we will contact suitable candidates only.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IBM, the one of the biggest international companies in IT Technologies

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- graduate hire
- communication skills (very good written & spoken, Slovak & English)
- organizing skills
- willing to learn
- reliability
- team player as well as individual worker

V 73 krajinách sveta ManpowerGroup pomáha spoločnostiam i jednotlivcom orientovať sa v neustále sa meniacom svete práce. Žiadna iná spoločnosť nemá toľko skúseností a odbornosti. Takmer 60 rokov pôsobenia na trhu v oblasti personálnych služieb, recruitmentu, personálneho lízingu, tréningov a poradenstva je zárukou toho, že pre vás nájdeme tie najlepšie riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2103588  Megjelentetés dátuma: 6.5.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: up to agreement