Mzdový účtovník

MANDAT CONSULTING, k.s.

Miesto práce
Námestie SNP 15, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného mzdového účtovníka/účtovníčku predovšetkým na vedenie mzdovej a personálnej agendy, s chuťou pracovať a učiť sa nové veci, so zmyslom pre detail. Znalosť práce v programe Human výhodou, znalosť anglického/nemeckého jazyka výhodou.

- kompletné spracovanie mzdovej a personálnej agendy viacerých spoločností (výpočet miezd zamestnancov, styk s poisťovňami - prihlášky, odhlášky, mesačné výkazy, styk s DÚ - mesačné prehľady, dochádzka, stravné lístky, PN, ročné hlásenia, vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň, príprava pracovnoprávnych dokumentov, štatistiky, reporting)

- práca v stabilnej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- pravidelné odborné školenia, semináre

Svoje žiadosti so životopisom zasielajte na mailovú adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať kritériá k obsadzovanej pozícii. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, diskrétnosť, samostatnosť
- tímová práca

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti daňového a podnikového poradenstva, spracovania účtovnej a mzdovej agendy. Sme členom medzinárodnej siete poradenských spoločností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1907568  Megjelentetés dátuma: 18.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100EUR