HR Manažér

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 625/12, okres Dolný Kubín
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie celého oddelenia ľudských zdrojov, zodpovednosť za HR politiku
spoločnosti
• Riadenie zamestnaneckých vzťahov, základných práv a povinností v zmysle
Zákonníka práce, podnikovej kultúry a etických štandardov organizácie
• Riadenie náboru – od definície pozícií a požiadaviek na ich obsadenie, až po
zabezpečenie stabilnej a kvalifikovanej pracovnej sily
• Riadenie procesu hodnotenia výkonnosti zamestnancov a príprava plánu
nástupníctva
• Manažovanie odmien a zamestnaneckých výhod, zavedenie štandardov
spoločnosti v rámci regiónu
• Zodpovednosť za mzdovú agendu
• Zodpovednosť za personálne uzatváranie zmlúv
• Poradenstvo pre manažérov a zamestnancov spoločnosti v otázkach HR
• Zavedenie „Duálneho vzdelávacieho systému“, aktívne riadenie náboru
• Zavedenie HR Marketingu, „Grantových“ programov a jednotnej stratégie
náboru v závodoch na Slovensku
• Reportovanie a porovnávacie analýzy

• zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere na plný pracovný úväzok vo
firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
• týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• skúšobná doba 3 mesiace
• nástup možný podľa dohody
• zmluvný plat dohodou
• zaujímavé benefity (prémie; DDP do výšky 3%; stravné lístky DOXX v
hodnote 4,50 EUR aj počas dovolenky, práceneschopnosti, ošetrovania člena
rodiny, prekážok na strane zamestnanca; odmeny pri životných a
pracovných jubileách; systémové vzdelávanie)

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu:

[email protected]

Uzávierka prihlášok je dňa 15.12.2016.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Prihlásení uchádzači budú pozývaní na osobné pohovory priebežne.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov min. 3
roky na manažérskej pozícii
• Skúsenosť s projektovým vedením a riadením
ľudí
• Znalosti slovenského pracovného práva
• Znalosť anglického jazyka aktívna
komunikácia slovom i písmom;
nemecký jazyk výhodou
• Dobrá orientácia na trhu práce
• Aktívny a samostatný prístup k práci,
schopnosť stanoviť si priority a určiť vhodné
riešenia
• Výborné organizačné, komunikačné a
prezentačné schopnosti
• Strategické a logické myslenie
• Vysokú zodpovednosť, motiváciu a lojalitu

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2825869  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou