Samostatný odborný referent v oddelení stratégie a projektov

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncepčná a plánovacia činnosti v oblasti stratégií a plánovania na úrovni magistrátu, vrátane zabezpečovanie spolupráce a prác pri implementácii stratégií a smerníc EÚ a zúčastňovanie sa aktivít súvisiacich s medzinárodnou a národnou spoluprácou.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Životopis
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
5. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie - OSAP - neotvárať“, najneskôr do 19.10.2016 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
- Odborná prax minimálne 3 roky, z toho minimálne 2 roky v štátnej alebo verejnej správe
- Znalosť európskej a národnej legislatívy a stratégií prioritne v oblasti životného prostredia, dopravnej infraštruktúry alebo agendy mestského rozvoja
- Autorstvo alebo spoluautorstvo minimálne 1 národnej alebo mestskej stratégie prioritne v oblasti životného prostredia, dopravnej infraštruktúry alebo agendy mestského rozvoja
- Skúsenosti s vypracovaním strategických materiálov
- Analytické myslenie
- Schopnosť samostatnej flexibilnej práce
- Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie
- Aktívne vládanie anglického jazyka, ovládanie iných svetových jazykov je výhodou
- Ovládanie PC na používateľskej úrovni
- Komunikačné a prezentačné zručnosti
- Bezúhonnosť

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2751130  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou