Prípravár výroby+obsluha pásovej píly

mageba Slovakia s.r.o.

Južná 4, 91501 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v strojárskom priemysle v dvojzmennej prevádzke.
Rezanie, strihanie, vŕtanie materiálov na klasických/konvenčných strojoch (píla, tab. nožnice, vŕtačka...) a obsluha pásovej píly. Vyžaduje sa znalosť výkresovej dokumentácie. VZV, viazačský, žeriavnický, zváračský preukaz - výhodou. Predchádzajúca prax na CNC stroji výhoda.

Príplatky za prostredie, možnosť nadčasov, prémie za výkon, možnosť získania alebo obnovenia certifikátov (VZV, viazačský, žeriavnický, zváračský).

Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači. Výberové konanie pozostáva z osobného pohovoru a prípadnej praktickej skúšky. Profesijný životopis zasielať na mail: [email protected], prosíme uviesť telefónny kontakt a mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické - podmienkou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pracovitosť a spoľahlivosť, manuálna zručnosť, schopnosť pracovať aj v tíme, flexibilita. Predchádzajúca prax na klasických strojoch (píla, tab. nožnice, vŕtačka...).

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 852194  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa dohody