Majster výroby

M. BER. spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Štál
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur + mesačné odmeny + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojných zariadení
- skúsenosti/zručnosti strojných zariadení
- zabezpečenie a riadenie plynulého chodu prevádzky kávy a čaju
- zabezpečenie bezchybného a plynulého chodu strojových zariadení v prevádzkach
- dodržiavanie stanovených technologických postupov
- zodpovednosť za nepodarky a odpad vzniknutý z procesu výroby
- zodpovednosť za efektívnu výrobu a nárast optimálneho využívania výrobných kapacít
- kontrola dodržiavania BOZP

Svoje životopisy posielajte e-mailom na e-mailovu adresu: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Klember a spol. s.r.o so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojár, elektrikár

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

KLEMBER a SPOL, s r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa s výrobou výrobkov Bercoff Klember.
ID: 2794245  Megjelentetés dátuma: 3.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 eur + mesačné odmeny + benefity