CNC-programátor / operátor na elektroerozívne obrábacie stroje (Drôtové rezačky)

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 63, 841 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba programov , nastavovanie CNC-stroja Fanuc Series a HITACHI.
Starostlivosť o náradie a stroj.
gravírovanie a montáž
kontrola vyrobených dielov

V prípade záujmu prosím pošlite Váš štrukturovaný životopis.

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti Lutz Precision, k.s. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 428/2002 Z.z. na dobu 1 mesiaca.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Schopnost čítať technickú dokumentáciu, ochota pracovať na 3 smeny , samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita . Schnopnosť dorozumieť sa v NJ alebo v AJ je výhodou.

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2810247  Megjelentetés dátuma: 14.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Pri pracovnom pohovore