Zámočník so skúsenosťami v Nemecku. Bez nemčiny!

Lokalita
Weissensee, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 € v čistom
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž, demontáž a nastavovanie strojársko-technologických zariadení a ich častí.
  • Uvádzanie strojov a prístrojov do prevádzky v prevádzkyschopnom stave.

Práca na nepretržitej prevádzke, 8- hodinové zmeny.

Nástup okamžite a prax nutnosť!

  • možnosť pracovať nadčasy
  • ubytovanie ZDARMA
  • príspevok na dopravu
  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem vycestovať, zašlite svoj životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 914 340 560.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť Mueba sa zaoberá výrobou pružinových komponentov pre automobilový priemysel. Ich zákazníkmi sú výrobcovia automobilov po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

  • prax ako zámočník NUTNOSŤ!
  • ochota vycestovať okamžite
  • dobrý zdravotný stav
  • nemecký jazyk- lepšie základy (dohovoriť sa)
  • chuť pracovať, vzdelávať sa a učiť sa novým veciam

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3108560  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 € v čistom