Vedúci zmeny

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečiť vychystávanie tovaru podľa objednávok
  • organizovať, kontrolovať a riadiť tím skladníkov a zabezpečiť komplexnosť pri vychystávacom procese
  • motivovať zverený tím pracovníkov
  • podporovať optimalizáciu pasového vychystávacieho procesu
  • zabezpečiť poriadok a čistotu na pracovisku

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25
rokov
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne
rozvíjať
  • priestor na sebarealizáciu
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových
prevádzkach
  • prepracovaný systém odmeňovania
  • sociálny balíček plný zaujímavých benefitov

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte o ňu vážny záujem, pošlite životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Posúdené budú všetky životopisy, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • pozitívny vzťah k manuálnej práce
  • flexibilita pri rozhodovaní
  • zodpovednosť, dôveryhodnosť
  • prehľad v oblasti ovocia a zeleniny výhodou
  • organizačné a technické zručnosti
  • schopnosť viesť tím ľudí cca 15

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 3104894  Megjelentetés dátuma: 23.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac