Mzdová účtovníčka

Most pri Bratislave 812, 900 46 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1100,- až 1220,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • viesť kompletnú personálnu agendu a vybavovať pracovno-právne náležitosti spojené so vznikom, priebehom a ukončením pracovného pomeru v súlade s platnou legislatívou a postupmi firmy
  • uverejňovanie inzerátov voľných pracovných miest na webe
  • elektronická komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia (prihlasovanie, odhlasovanie a ohlasovanie zmien do poisťovní)
  • spracovanie dochádzky zamestnancov, podklady pre odmeny, výpočet miezd zamestnancov za stredisko v Moste pri Bratislave v mzdovom IS KARÁT
  • sumarizácia žiadosti na ročné zúčtovanie dane zamestnancov za pobočku

  • touto cestou sa môžete stať súčasťou rýchlo sa rozvíjajúcej a dynamickej obchodnej spoločnosti
  • možnosť odborného rastu
  • zamestnanci využívajú možnosť nákupu za skladové ceny
  • účasť na odborných školeniach

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím životopis e-mailom pod značkou Mzdový účtovník. Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Posúdené budú všetky životopisy avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • prax na odbornej pozícii min. 2 roky
  • schopnosť pracovať aj pod tlakom
  • komunikatívnosť, asertivita, flexibilita, presnosť, dôslednosť, zodpovednosť
  • dobrá znalosť platnej legislatívy

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 2732109  Megjelentetés dátuma: 1.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100,- až 1220,-EUR