Service Operation Manager

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- looking for a person who will responsible for:
project management and planning, customer satisfaction, overall KPIs
contact towards the customer
whole service chain, delivery of quality of all components
team of Engineers and Admins
reporting to managment, daily troubleshooting and tasks, leading the escalations
coordination of available resources and cooperation with team members involved into the process
coordinates incident, problem, change, escalation management and operational documentation
tasks delivery

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- preferable Technical High school degree
- active knowledge of English (mandatory) B2
- active knowledge of Germany (optional) B2
- relevant experience withing the field
- strong project management overview
- ITIL knowledge (advantage)
- strong communication and organizational skills
- leading skills
- team work

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2829013  Megjelentetés dátuma: 28.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.