Vedúci výroby - strojárstvo

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Jedná sa o menšiu strojársku výrobnú firmu, súčasť veľkej zahraničnej skupiny, v ktorej by pod Vedúceho výroby spadali nasledovné úseky: Výroba, Údržba, Kvalita, Technológia a Logistika
* Ťažiskom jeho zodpovednosti bude výroba (ostatné úseky majú svojich vedúcich) a priame riadenie výrobných pracovníkov
* Zodpovednosť za plynulý chod výroby - vyrábať podľa plánu, v požadovanom množstve, termíne, kvalite
* Plánovanie výroby a zmien (3-4 zmeny)
* Koordinovanie zverených úsekov, spolupráca s vedúcim údržby, kvality, technológie, s logistikou, aby boli splnené výrobné ciele
* Zodpovednosť za BOZP vo výrobe
* Optimálne využívanie strojných zariadení aj výrobného personálu
* Príprava rozpočtu pre zverené úseky a zodpovednosť za jeho dodržanie
* Zavádzanie moderných metód riadenia výroby, participácia na nových projektoch

* Plat aj prípadné iné benefity sú otázkou dohody

* Pozícia nie je vhodná pre "hotového" manažéra, nakoľko sa jedná o menšiu firmu. Ponúkame zaujímavú príležitosť pre juniorskejších kandidátov so skúsenosťami s riadením strojárskej výroby alebo napr. pre hlavných majstrov rozšíriť si svoje kompetencie (o riadenie viacerých úsekov, o prípravu rozpočtu, ...) ako aj participovať na rozbehu nových výrobných projektov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

* Menšia strojárska výrobná firma, súčasť veľkej zahraničnej skupiny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Požadované sú predchádzajúce skúsenosti s riadením strojárskej výroby (výhodou je skúsenosť s trieskovým obrábaním)
* Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
* Strojárske vzdelanie (VŠ alebo SŠ s maturitou)
* Veľkou výhodou je znalosť moderných metód riadenia výroby (5S, Kaizen, Kanban a podobne)
* VP skup. B
* Osobnostné predpoklady: rázna osobnosť, ktorá si dokáže udržať rešpekt, zodpovedný prístup k práci, dobré organizačné/ koordinačné schopnosti

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2734940  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Podľa predchádzajúcich skúseností kandidáta