Brigáda - Predaj punču - Vianočné trhy Žilina

LoudVoice, s.r.o.

Miesto práce
J. C. Hronského 10, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
27.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3.0 - 4.0 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných veselých párty členov do nášho tímu na vianočných trhoch v Žiline!

Čo potrebuje ovládať náš člen?
Počítanie bez prstov. Slušné správanie sa k zákazníkovi. Komunikáciu so zákazníkom.

Koľko by mal mať náš člen rokov?
Minimálny vek je 17 rokov, inak nám na veku nezáleží. Podstatná je veselá povaha, šikovnosť, pracovitosť a zmysel pre humor.

Čo ťa zaručene dostane k nám?
Uprednostníme ľudí so skúsenosťou ako čašník/čašníčka. Taktiež je výhodou skúsenosť s registračnou pokladňou.

Koľko si môže náš človek zarobiť?
Všetko záleží od šikovnosti. Mzda závisí od dennej tržby. Na hodinu sa dá zarobiť 3 evri, ale aj 4 euričká. Navyše. Najlepší členovia môžu získať mimoriadne odmeny na konci vianočných trhov.

Čo je ešte potrebné ku práci u nás?
Noví členovia by mali mať v povinnej výbave dostatok teplého oblečenia. Taktiež je podmienkou zdravotný preukaz, ktorý vydáva praktický lekár na základe jednoduchej prehliadky.

Ako sa dá prihlásiť?
Náš tím začíname zostavovať na základe doručených životopisov s fotografiou. Taktiež vás prosíme napísať 2-5 viet, prečo ste práve vy vhodní uchádzači na túto brigádu.

Ak si sa našiel, tak neváhaj a posielaj svoj životopis s fotkou. Miest je málo, ľudí veľa....

konzumné počas pracovnej zmeny - káva, čaj, voda, punč, nealko punč
v prípade celodennej zmeny - preplatený obed

Vítaní sú uchádzači so skúsenosťami s priamym predajom ako čašník, čašníčka aj brigádne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

potravinársky preukaz

Prevádzkovanie stánkov s rýchlym občerstvením. Vianočné trhy, staromestské slávnosti.
ID: 2329598  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3.0 - 4.0 EUR/hodina