Odborný predajca svietidiel

LIGHT-HOUSE s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 1, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat 800€ brutto, po ukončení skúšobnej doby 1400€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj svietidiel, návrhy interiérov, komunikácia so zákazníkom

- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
- zaujímavé a dynamické zamestnanie
- zamestnanecké zľavy na tovar po skúšobnej dobe
- možnosť profesijného rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy poprosíme zasielať na nižšie uvedený email

Požiadavky na zamestnanca

Výborné predajné zručnosti a komunikačné schopnosti, pozitívny vzťah k obchodu a k práci s ľuďmi. Elektrotechnické vzdelanie alebo znalosť v obore je vítaná, nie je však podmienkou, zaškolíme.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom svietidiel, svetelných zdrojov a návrhmi interiérov, takže ak si šikovný, zručný a komunikatívny, ovládaš prácu s PC, tak hľadáme práve Teba! Do nášho kolektívu mladých a veselých ľudí hľadáme novú posilu, ktorá nám pomôže uspokojiť potreby našich zákazníkov. Ak Ťa zaujala naša ponuka, neváhaj nás kontaktovať na dole uvedenom maile.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2611345  Megjelentetés dátuma: 3.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 800€ brutto, po ukončení skúšobnej doby 1400€ brutto