IT programátor – junior (spol. eDocu a.s.)

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si otvorený, entuziastický, komunikatívny?

Chceš pracovať vo firme s neformálnou firemnou kultúrou, v ktorej sú tvoje nápady vítané?

Privítal by si home-office?

Chceš sa ďalej učiť programovať? Povedzme JavaScript, AngularJS, Node.js, Clojure a iné?

Hľadáme ľudí pre spoločnosť eDocu a.s., ktorá otvára dvere odhodlaným ľuďom, ktorí síce nemajú niekoľkoročné skúsenosti, ale majú chuť učiť sa a vytvárať nové veci, sú samostatne rozmýšľajúci a zodpovední.

- práca vo vysoko-perspektívnej IT spoločnosti s neformálnou a otvorenou kultúrou
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- možnosť home-office

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu a zaslanie požadovaných materiálov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Silná motivácia pre prácu programátora!
- Veľká chuť učiť sa nové veci
- Otvorená komunikácia
- Schopnosť samostatného rozmýšľania
- Schopnosť prezentovať a postaviť sa za svoj názor
- Tímový hráč
- Odhodlanie pracovať v dynamickom prostredí

Hľadáme človeka, ktorý nemusí disponovať obrovskými IT znalosťami, ale musí mať veľkú chuť pracovať ako IT programátor a mať otvorenú myseľ.

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1982802  Megjelentetés dátuma: 16.1.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou