Referent/-ka zákazníckeho servisu

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
m.č. Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a riadenie výrobného procesu.
Zabezpečenie spokojnosti zákazníka.
Preskúmanie zákazky, spracovanie a potvrdenie zákazky (preverenie ceny a podmienok , skladových zásob, bonity, kontrola kredit limitu, požiadavky certifikácie podľa výroby produktu).
Realizácia riadenia výroby v ERP.
Úzka spolupráca so všetkými miestnymi technickými a obchodnými úsekmi.
Realizácia hodnotení a tvorba správ podľa požiadavky (porovnanie výrobných množstiev plán/skutočnosť, prezentovanie vyťaženia výroby, stavu objednávok, vystavenie prehľadu expedície, hodnotenie včasnosti dodávok a množstiev, hodnotenie spokojnosti zákazníka).
Spolupráca pri plánovaní odbytu (hodnotenie celkového množstva a vystavenie požiadaviek na kapacity pre produkciu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na zákazníckom servise príp. logistike - výhodou.
Pozícia vhodná tiež pre absolventa VŠ.
Plynulá znalosť angličtiny - podmienkou, daľší cudzí jazyk výhodou.
Znalosť SAP - výhodou.
Flexibilita, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, tímová práca.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2621287  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou