Farmaceut

MOnPharm, s. r. o.

Miesto práce
Rubínová 1, 900 25 Chorvátsky Grob-Čierna Voda
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmzdu urcite dohodneme k spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výdaj liekov a ZP na lekársky predpis
- Výdaj voľnopredajných liekov a doplnkového sortimentu
- IPL - máme pomerne pestrú preskripciu
- Príjem tovaru
- Ostatne prace suvisiace s chodom lekarne

- Ústretovosť pri nastavovaní pracovných zmien, časová flexibilita
- Letné a vianočné odmeny, percenta zo zisku
- Sme otvorení novým nápadom a myšlienkam
- Podporujeme ďalšie vzdelávanie
Máme mladý, stabilný kolektív a hľadáme ďalšieho kolegu/kolegyňu, ktorý má záujem povedať pacientovi viac ako iba 2x denne. Pre nás je práca záľubou a hľadáme niekoho, kto to vníma rovnako. Sme lekáreň rodinného charakteru a najdôležitejšou hodnotou pre nás je work – life balance. Hľadáme kolegu/kolegyňu na menší úväzok, ale ak si padneme do oka, nepohrdneme ani celým uväzkom.

Sme lekáreň na "dedine" hneď za Bratislavou v malom nákupnom centre. Z toho vyplýva aj charakter našej lekárne. Sme lekárňou komunitného typu, našimi najčastejšími pacientmi sú rodiny s deťmi. Máme široký voľnopredaj a pacientov, s ktorými sa dá veľmi rozumne pracovať. Rovnako mame aj pomerne pestru preskripciu HVLP aj IPLP, pretože naši pacienti radi vybavujú veci v mieste bydliska. Hlavne...u nás neexistuje "NEDÁ SA" a práca je pre nás každý deň novou výzvou.

Pre uľahčenie práce používame unguator a napr aj Edify.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmacia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- komunikatívnosť
- komunikačne zručnosti
- záujem učiť sa nové veci

Sme moderne zmýšľajúca lekáreň, ktorá ponúka zázemie a stabilitu (sme na trhu viac ako 10rokov).

Zároveň radi vykročíme z rutiny, sledujeme trendy a dianie v lekárenstve a snažíme sa implementovať veci, ktoré nás posúvajú vpred. K práci používame moderné technológie a prístroje (napr.unquator)

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, časovú flexibilitu, milý kolektív a pacientov. Nie sme sieťová lekáreň. Otvorené máme 6 dní v týždni.

V našej lekárni si veľmi zakladáme na pohode, tomu je podriadené aj nastavenie zmien aj systém práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2628976  Megjelentetés dátuma: 18.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac