Mzdový účtovník / účtovníčka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov pre viaczmennú prevádzku
• Posudzovanie nároku na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane), daňový bonus, nemocenské a úrazové dávky
• Ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia
• Komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
• Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní (sociálnej a zdravotných)
• Mesačné výkazy – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, mesačný daňový prehľad, DDS výkazy

• Zázemie významnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti so 100 ročnou históriou
• Zvyšovanie kvalifikácie a profesionálny rozvoj (jazykové kurzy, školenia, certifikácie)
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevok na cestovanie do práce
• Health packet (fitness, masáže, vitaminové balíčky)
• Social packet (divadlo, výlety, eventy aj pre rodinných príslušníkov)

Zvyšujeme výrobu, štartujeme nové projekty, je nás stále viac a preto potrebujeme rozšíriť tím našich šikovných mzdárov. Hľadáme človeka skúseného, zodpovedného so zmyslom pre detail - jednoducho toho najlepšieho mzdového účtovníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdy a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Human - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Príprava a spracovanie miezd pre viaczmennú prevádzku u väčšieho počtu zamestnancov
• Znalosť zákonníka práce a príslušných zákonov
• Veľmi dobrá znalosť MS Excel – používanie funkcií
• Zmysel pre presnosť, detail a tímový duch

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
1200
Prešov, Slovensko, okres Prešov
ID: 2751062  Megjelentetés dátuma: 19.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200