Area Sales Manager L'Oréal Professionnel

L´ORÉAL Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacMěsíční bonus na základě výsledků a osobního hodnocení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodního ducha a tah na branku?
Chcete předávat své zkušenosti ostatním a týmovost je Vaší mantrou?
A chcete svůj potenciál využít v úspěšné společnosti jako je L´Oréal?
Baví Vás kontakt se zákazníky, nezávislá práce a umíte si zorganizovat čas?

Pak hledáme právě Vás!

L'Oréal Professionnel - jedna z našich nejrozšířenějších značek profesionální vlasové kosmetiky hledá do svého přátelského kolektivu nového kolegu, který bude vést a rozvíjet tým obchodních zástupců, budovat vztahy s klíčovými zákazníky a zároveň bude zodpovědný za obrat a rozvoj značky v daném regiónu.

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

Aplikovat a vést obchodní strategii na regionální úrovni tak, aby bylo dosaženo prodejních cílů.

Udržovat a rozvíjet vztahy s klíčovými zákazníky v regionu.

Motivovat svěřený obchodní tým- jejich nábor, osobní a profesní rozvoj, vedení
Řídit tradové aktivity, merchandising.

Pravidelný monitoring, reporting a plánování prodejních aktivit svěřeného týmu.

Informácie o výberovom konaní

-Životopis posielať len mailom na adresu [email protected]
-Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
-Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov na základe Zákona o ochrane osobných údajov c. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Váš profil:

Zkušenosti s prodejem (kosmetika výhodou)
Zkušenosti s vedením a motivací týmu
Důkladnost, důslednost a schopnost organizace
Loajalita a odhodlání vybudovat kariéru ve společnosti L´oréal
Aktivní řidič
Staňte se Ambassadorem značky L'Oréal Professionnel a buďte součástí našeho úspěchu na trhu!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

L’Oréal CZ/HU/SK with its regional HQ in Prague is a fast-growing company with a strong position on the beauty market in all three countries.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1478174  Megjelentetés dátuma: 19.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac