Mechanik stavebných strojov

KUHN - SLOVAKIA s.r.o.

Senec, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- záručný a pozáručný servis stavebných strojov KOMATSU, McCloskey
- údržba a oprava strojov KOMATSU, McCloskey
- diagnostika, špecifikácia náhradných dielov

práca v stabilnej spoločnosti
služobné vozidlo
notebook
mobilný telefón

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám žiadosť a Váš štruktúrovaný životopis v SJ spolu s označením pozície na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Tento súhlas vložte do e-mailu (telo správy), nie do prílohy. Prosím, použite presnú formuláciu, v opačnom prípade Vás nebudeme môcť zaradiť do výberového konania. Ďakujeme za pochopenie:

Súhlas:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti KUHN-SLOVAKIA s.r.o., sídlom: Diaľničná cesta 16A, 903 01 Senec, IČO: 31362516, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do
informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Vzhľadom k počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Kontakt:

KUHN-SLOVAKIA s.r.o.,
Diaľničná cesta 16A,
903 01 Senec

Tel: 02/ 63 83 85 09
Fax: 02/63 81 10 97
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebné stroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti opráv stavebných strojov resp. poľnohospodárskych strojov
- vedomosti a praktické skúsenosti s hydraulickými prvkami a systémami
- samostatnosť
- teamová práca
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

KUHN-SLOVAKIA s.r.o., výhradné zastúpenie jedného z najväčších výrobcov stavebných strojov KOMATSU Ltd. Japan

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom stavebných strojov a zabezpečením náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2753996  Megjelentetés dátuma: 13.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou