Asistentka predaja móda (Fashion store)

KRISTIN MIVA, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 4, 851 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na plný úväzok aj prácu. Ide o pozíciu asistentka predaja dámskej módy vo fashion store PARTY21 & KRISTIN. Náplň práce:
• Oslovenie zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať tovar,
• Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie tovaru,
• Dopĺňanie a označovanie tovaru,
• Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov,
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
• Vybavovanie reklamácií,
• Editácia a pridávanie položiek e-shopu,
• Online marketing predajne na sociálnych portáloch,

• žiadne pracovno-vzťahové napätie plynúce z početného kolektívu, alebo ambicióznych nadriadených. Každú predajňu obsluhuje jeden zamestnanec + výpomoc a to pod vedením priamo konateľa firmy.
• Odbúranie stereotypu z jedného pracovného miesta (adresy), striedaním predajných miest v rámci Bratislavy.
• 8 hodinový pracovný čas (od 11.00-19.00),

na základe prijatých CV vás budeme kontaktovať s prizvaním na osobné stretnutie - pohovor. Ak máte aj zručnosť, či schopnosti z krajčírskeho oboru, nezabudnite to uviesť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

absolvent Odevný a Textilny dizajn - VÝHODA,

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
OpenOffice.org Writer - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Mať zmysel pre všetko módne a orientovať sa v aktuálnych módnych trendoch.
• Vedieť poradiť a mať vkus pre styling (vedieť kombinovať doplnky a zladiť celkový outfit).
• Príjemné vystupovanie a dobrá komunikácia (takmer až neutíchajúca túžba komunikovať).
• Skúsenosti (prax) s predajnom dámskeho oblečenia predstavuje výhodu,
• Zručnosť a schopnosti krajčírskeho oboru sú výhodou,

V odvetví spoločenskej módy fungujeme cez 20 rokov. Na Slovensku zastupujeme fashion brand PARTY 21. Naše fashion stores PARTY21 sa sústredili na hlavné mesto. Sme najväčšia predajňa zameraná na spoločenskú módu v Bratislave.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3026094  Megjelentetés dátuma: 21.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 750 EUR/mesiac