Office manager

Krištáľové krídlo s. r. o.

Miesto práce
Drobného 27, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za chod oddelenia a vedenie pridelenej agendy.
• Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti.
• Spravovanie a dohľad nad dodržiavaním termínov.
• Vedenie zápisov z porád a príprava podkladov.
• Komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami.
• Zodpovedanie za nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií.
• Zabezpečovanie servisných opráv hnuteľného a nehnuteľného majetku.
• Organizovanie obchodných a osobných stretnutí nadriadeného.
• Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia.
• Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
• Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
• Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
• Príjimanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov.
• Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
• Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.

Flexibilný pracovný čas na základe dohody

Z technických dôvodov budeme odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, prispôsobivosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať a rozmýšľať samostatne, kreativita, empatia, prax v požadovanej odbornosti minimálne 2-3 roky. Ochota a schopnosť udržiavať pracovné prostredie v čistote. Pozícia je vhodná pre mladého a dynamického uchádzača.

Organizovanie spoločenských podujatí, oceňovanie osobností cenou
Krištáľové krídlo, kultúrne podujatia, spolupráca s reklamnými a mediálnymi partnermi, charitatívne činnosti a podujatia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2731935  Megjelentetés dátuma: 19.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac