Vedúci skladu

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 6, 038 52 Sučany, okres Martin
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie skladu, príjmu tovaru a vnútropodnikovej prepravy. Zabezpečenie príjmu tovaru v termíne, uskladnenie a kompletizovanie tovaru pre zákazky. Optimalizácia skladu a kompletizačné procesy, ako aj prepojenia na ostatné oddelenia.
Príjem tovaru:
  • Vypracovanie a prispôsobenie systémov a metód príjmu tovaru
  • Optimalizácia časov príjmu tovaru (redukcia)
Skladovanie:
  • Optimalizácia konceptov skladovania, vývoj (spolu s priemyselným inžinieringom na nových konceptoch)
  • Vybudovanie nových kapacít skladu a ich plošná optimalizácia
  • Optimalizácia a zodpovednosť za materiály vedené v sklade (interný kanban)
  • Optimalizácia a podpora oddelenia nákupu/oper. zaobstarávania pri budovaní LB/LB dodávateľov
  • Optimalizácia a podpora oddelenia nákupu/oper. zaobstarávania pri optimalizácii stavu zásob a plánovaní
Kompletizovanie:
  • Vývoj procesu
  • Zavedenie štandardizácie a optimalizácia procesu
  • Zavedenie väčšieho počtu procesov riadených SAP a výpočtovou technikou, ktoré vedú k rýchlejšej a bezchybnej kompletizácii
Vnútropodniková preprava:
  • Štandardizácia a optimalizácia vnútropodnikovej prepravy
  • Spolupráca s oddelením expedície pri vedení vnútropodnikovej prepravy
Organizácia:
  • Poriadok a čistota
  • Kontrola dodržiavania ISO procesov
Personál:
  • Dodržiavanie plánovania personálu
  • Rozdelenie personálu, nadčasová práca
  • Plánovanie dovoleniek v sklade
  • Ochrana pri práci a ochrana pred úrazmi
  • Vedenie, hodnotenie a motivovanie pracovníkov

Zázemie stabilnej nemeckej spoločnosti.
Možnosť odborného rastu.
Výborný pracovný kolektív.

Zasielaje prosím životopis aj v cudzom jazyku (anglickom alebo nemeckom). Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladové hospodárstvo, (ekonomické alebo technické zameranie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť procesov a metód riadenia.
Predchádzajúce skúsenosti v logistike - s riadením ľudí, reorganizáciou skladov, návrh layoutu skladu, zavádzaním systému a procesov, 5S, Kaizen.
Disciplína, zodpovednosť, komunikácia so zamestnancami a jasné dodanie informácií, zmysel pre dokončenie úloh v krátkodobých termínoch, schopnosť pracovať pod stresom, technické a vysoko analytického myslenia.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group so 185-ročnou tradíciou.

Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes konštruuje a vyrába vstrekovacie stroje radu PX, CX a od roku 2023 spúšťa výrobu precisionMolding – plne elektrického vstrekovacieho lisu. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Firma realizuje projektovanie, montáž a skúšanie elektro rozvodných skríň ako aj celých vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe a oddelenie mechanickej, elektro a softvérovej konštrukcie.

S viac než 500 zamestnancami sa firma radí medzi významných zamestnávateľov v regióne. A to aj vďaka tomu, že svojim zamestnancom poskytuje priestor na rozvoj a sebarealizáciu.

Naša história v skratke:
2023 - Spustenie ďalšej výrobnej rady precisionMolding so všetkými kompetenciami
2017 - Otvorenie oddelenia zákazkového projektovania vstrekolisov
2016 - Zahájenie výroby strojov rady PX
2014 - Rozbeh výroby strojov rady CX
2012 - Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom závode v Sučanoch
2010 - Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008 - Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005 - Začatie výroby rozvádzačov
2003 - Založenie v Martine

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Liptáková
Tel.: +421433250264
E-mail: poslať životopis
ID: 2736075  Megjelentetés dátuma: 7.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou